Bijeenkomst 10 mei 2022

Geplaatst op 22 april 2022 | Laatste update 22 april 2022

Op 10 mei 19.30 – 22.00 organiseert het VvE Netwerk Rotterdam een bijeenkomst over stadsverwarming en VvE’s. De bijeenkomst is voor zowel VvE’s die al stadsverwarming hebben als VvE’s die naar stadsverwarming willen overstappen. 

Vragen zijn onder andere: 

  • Wat zijn de ervaringen van VvE’s die stadsverwarming hebben? Bijvoorbeeld wat betreft de transparantie van het contract en de prijsberekening.
  • Tegen welke vraagstukken lopen VvE’s aan als ze willen overstappen naar stadsverwarming?
  • Wat kunnen VvE’s doen? Kan bijvoorbeeld een aantal VvE’s samen gaan werken?

Wil je komen? Meldt je aan: info@vvenetwerkrotterdam.nl. Het is voor ons van belang te weten hoe groot de belangstelling is i.v.m. de locatie. Alle bijeenkomsten vinden plaats in het centrum van Rotterdam.

Komt 10 mei niet uit? Dan is misschien de netwerkbijeenkomst van het VvE Netwerk Rotterdam wat voor jou. Deze is 17 juni 15.00 – 18.00. Het doel van deze bijeenkomst is VvE’s op een informele manier met elkaar te laten kennismaken. 

Vragen, tips en aanvullingen