De 1ste Tutorial video van VvE Netwerk Rotterdam! Er is stap voor stap uitgelegd hoe jij je kunt aanmelden bij het online netwerk.

Geplaatst op 22 februari 2022 | Laatste update 23 februari 2022

In deze tutorial reeks laat VvE Netwerk Rotterdam zien hoe je optimaal gebruik kan maken van de website. In deze instructievideo’s, of tutorials leggen we uit hoe je bepaalde handelingen kunt uitvoeren in het deelnemersportaal. Deze handelingen worden stap voor stap uitgelegd, zodat jullie aan de hand van de tutorial deze handelingen zonder moeite kunnen uitvoeren.

De aankomende weken plaatsen we meerdere tutorials op de website. Deze week beginnen we met de tutorial hoe je je kunt aanmelden bij het online netwerk. Stap voor stap leggen we uit hoe je via het aanmeldproces toegang kan krijgen tot het deelnemersportaal. Mocht je nog niet aangemeld zijn kijk dan de tutorial en meld je aan!

Vragen, tips en aanvullingen