Het (beter laten) functioneren van je VvE

Geplaatst op 07 mei 2023 | Laatste update 21 mei 2023

De bijeenkomst van het VvE Netwerk Rotterdam van woensdag 31 mei 2023 staat in het teken van het functioneren van jouw VvE, en dan met name hoe het VvE Netwerk Rotterdam jou kan helpen om dat functioneren (verder) te verbeteren.

Aan de hand van input verkregen van de deelnemers van het VvE Netwerk Rotterdam wordt eerst een algemene presentatie over “best practices” binnen en buiten het netwerk. Na de pauze kan dan in kleinere groepen worden gesproken hoe het VvE Netwerk Rotterdam de specifieke problemen van jouw VvE kan helpen oplossen.

Loop je binnen he VvE tegen problemen aan die lastig zijn op te lossen of heb je juist problemen op een hoede manier opgelost, een oplossing die ook door andere VvE’s gebruikt kan worden, meldt deze dan op info@vvenetwerkrotterdam.nl of op de website binnen de groep Functioneren van je VvE.

Graag nodigen we jullie en andere belangstellenden uit voor de bijeenkomst over het (beter laten) functioneren van je VvE.

John Greijmans

Bijeenkomst: Het (beter laten) functioneren van je VvE op Woensdag 31 mei 2023

Locatie: Het Coachhuis, aanbellen bij Wijnhaven 36B (3011 WS Rotterdam)

Tijdstip: aanvang 20:00 uur en inloop vanaf 19:45 Aanmelden: info@vvenetwerkrotterdam.nl

Vragen, tips en aanvullingen