Leden nieuwe website

Geplaatst op 01 december 2021 | Laatste update 12 december 2021

In september is de nieuwe website gelanceerd. Inmiddels hebben zich 35 VvE’s aangemeld. Daar zijn wij blij mee, maar we streven uiteraard naar meer. 

Wat voor soort VvE’s zijn deze eerste 35 leden? De grootste VvE heeft 184 woningen en de kleinste 2. Hieronder geven we een overzicht van de grootte van de VvE’s.

Aantal appartementenAantal VvE’s
0 -10   7
11-20  2
21 – 50  7
51 –  100  9
101 – 25010

De VvE’s hebben niet alleen woningen, maar ook winkels en kantoren. Vijf VvE’s hebben winkels, zes VvE’s kantoren, 12 parkeerplaatsen en vijf overige voorzieningen. 

Zoek je een VvE’s van jouw grootte? En een bijvoorbeeld meerdere voorzieningen? Of juist alleen woningen? Dan kan je, als je lid bent, een VvE zoeken op basis van deze kenmerken. Daarnaast kan je ook zoeken op bouwperiode en postcode. We streven naar een 250 leden in 2022. Als we dat bereiken kan je gemakkelijk zoeken op een VvE in bijvoorbeeld jouw buurt en/of dezelfde bouwperiode. Het kan fijn zijn om met een vergelijkbare VvE ervaringen uit te wisselen.  

Vragen, tips en aanvullingen