Opbouw netwerk vordert

Geplaatst op 09 september 2020 | Laatste update 12 december 2021


Zoals we op onze website aangeven zijn we het netwerk nog aan het opbouwen. Het belangrijkste nieuws op dit moment is dat wij subsidie aan het aanvragen zijn bij de gemeente. De informatie die we hebben is dat we daarbij een grote kans maken. Deze subsidie is belangrijk om daarna de website interactief te maken zodat de VvE’s elkaar kunnen informeren, met elkaar contact kunnen opnemen enzovoorts. Dit willen we vooral doen door studenten stageplekken aan te bieden. Dat is wel goedkoop, maar ook daarvoor hebben we budget nodig. Mochten we niet tijdig studenten kunnen vinden dan zoeken we andere oplossingen. Maar de eerste stap is dus ervoor zorgen dat we een budget hebben.

De Esch
Vragen, tips en aanvullingen