Tijdstip aangepast bij workshop kascommissie

Geplaatst op 10 april 2024 | Laatste update 15 april 2024

Let op! Het tijdstip van de inloop is aangepast naar 19:15

Ben je lid van de kascommissie en zie je door de bomen het bos niet meer? Of ben je net benoemd en weet je niet precies wat je te wachten staat?  Kom dan naar de workshop “Help, ik zit in de kascommissie!” van VvE Netwerk Rotterdam!

Tijdens deze sessie zullen we praktische richtlijnen bespreken, tips delen en belangrijke aspecten belichten, zodat u met vertrouwen en begrip uw rol in de kascommissie kunt vervullen. De locatie en het tijdstip zijn:

Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven, Wijnhaven 36, 3011 WS Rotterdam

Datum: 17 april 2024

Tijdstip: 19:30 – 21:30 met inloop vanaf 19:15

Aanmelden via: info@vvenetwerkrotterdam.nl

Vragen, tips en aanvullingen