Voorlichtingsbijeenkomsten VvE Belang 2024

Geplaatst op 17 juni 2024 | Laatste update 23 juni 2024

De jaarlijkse landelijke voorlichtingsbijeenkomsten van VvE Belang staan weer bijna voor de deur. De informatiedagen zijn voor alle VvE-bestuurders en behandelen onderwerpen zoals verduurzaming, juridische zaken en communicatie.

Data en Locaties

De bijeenkomsten in Rotterdam zijn op dinsdag 1 en woensdag 2 oktober in Rotterdam Ahoy. Dit jaar worden de bijeenkomsten gehouden op vier locaties in september en oktober. Naast Rotterdam kunt u ook terecht in:

 • ’s-Hertogenbosch, Congrescentrum 1931: dinsdag 3 en woensdag 4 september
 • Apeldoorn, Omnisport: dinsdag 10 en woensdag 11 september
 • Utrecht, Jaarbeurs: dinsdag 8 en woensdag 9 oktober (Deze locatie is volgeboekt)

Programma

Het programma bestaat uit een plenaire sessie, workshops en een informatiebeurs:

 • 09.00 uur: Ontvangst en gelegenheid om de informatiebeurs te bezoeken
 • 11.00 uur: Plenaire opening – actualiteiten in het VvE-domein
 • 12.15 uur: Lunchpauze
 • 13.45 uur: Workshops Deel 1
  1. Het oerwoud dat verduurzaming heet
  2. Communicatie: de sleutel tot succes
  3. Uw VvE én uw gebouw goed verzekerd
 • 14.30 uur: Gelegenheid voor een bezoek aan de informatiebeurs
 • 15.15 uur: Workshops Deel 2
  1. Zijn zonnepanelen nog toekomstbestendig?
  2. Juridische actualiteiten
  3. Basisregels appartementsrecht
 • 16.15 uur: Afsluiting met borrel
 • 17.00 uur: Einde programma

Aanmelding

De bijeenkomsten zijn gratis toegankelijk, maar aanmelding is vereist. Vanwege de grote interesse is het raadzaam om snel aan te melden, vooral omdat de bijeenkomst in Utrecht al volgeboekt is. Rotterdamse VvE’s worden specifiek uitgenodigd om deel te nemen aan de sessies in Ahoy op dinsdag 1 en woensdag 2 oktober. Aanmelden kan via de website van VvE Belang.

Vragen, tips en aanvullingen